Kongre Tarihi ve Yeri
6. Uluslararası 16. Ulusal Sağlık ve Hastane İdaresi Kongresi 12-14 Ekim 2023 tarihinde Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji binasında gerçekleşecektir.
Kongre Dili
Kongre dili Türkçe ve İngilizce'dir.
Yaka Kartı
Kongre merkezine girişte verilecek olan yaka kartlarının, tüm katılımcılar ve refakatçiler tarafından bilimsel oturumlar esnasında, sosyal programlarda, sergi ve poster alanlarında takılması kongrenin güvenliği ve sağlıklı yürüyebilmesi açısından gereklidir.
Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları, online işlemler sekmesinde kayıt ödeme ve belge gönderimi işlemleri tamamlandıktan sonra kayıt durum sorgulama kısmından pdf formatında indirilebilir.
Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran ve katılım sağlayan tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.
Stant Alanı
Kongre süresince medikal firmalar ve yayınevlerinin yer aldığı stant alanı 08:30 – 18:00 saatleri arasında açık olacaktır.
Kongre Tipi
Fiziki Kongre(yüzyüze)
Kayıt İptali
Kayıt iptalinin 1 Ekim 2023 tarihine kadar bildirilmesi durumunda kayıt ücretinin %50'si iade edilecektir. 02 Ekim 2023 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
Organizasyon Sekreterliği
Organizasyon Komitesi, Nutuva Organizasyon’u atadı. Kongre kapsamındaki her türlü talebiniz için Nutuva Organizasyon'a başvurmanızı rica ederiz.